מחשוב ענן

?מהו מחשוב ענן

   

מחשוב בענן (באנגלית :  Cloud computing) הוא שירותי מחשוב הניתנים למשתמש באמצעות מחשב מרוחק, אליו מתחבר המשתמש דרך רשת האינטרנט או באמצעות קו תקשורת  ייעודי.
 
שירות זה מאפשר להימנע מהוצאות גדולות על רכישת ציוד ותוכנות תשתית ומהצורך לנהל אותן. ענן המחשוב מאפשר למשתמש שליטה וויסות של עוצמת המחשוב הנדרשת, כך שבעיתות עומס ניתן לשכור כוח מחשוב גבוה יותר ובעתות רגיעה להקטין את ההוצאה. בחלק מהמימושים של התפיסה גם נחסך הצורך לפתח או לנהל יישומים.
 
 
• קישוריות לאינטרנט – בניית תצורה מתאימה לצרכי הארגון בחיבורו לרשת האינטרנט סיבים אופטיים וקווי נל"ן בתצורות שונות להשגת תקשורת אופטימאלית ויעילה. כל פתרון נתפר אישית ללקוח לפי צרכי הארגון ומנוהל במלואו ע"י דורטק ניהול מערכות מידע אל מול ספקי התקשורת (בזק, הוט וספקי האינטרנט).• מחשוב ענן – שירותי דואר בענן Hosted Exchange  , שרתי קבצים, שרתי אפליקציות, Office 365 ושרתי טרמינל. מחשוב הענן מאפשר להימנע מהוצאות גדולות על רכישת ציוד, תוכנות ותשתית ומהצורך לנהל אותן. ובנוסף על כך, מחשוב הענן מספק גישה וזמינות מושלמת מכל מקום כל הזמן. כל שירותי הענן מתקבלים על חומרה אמינה ואיכותית של מיטב החברות בשוק, גיבוי אוטומטי של המידע, תמיכה מלאה של מומחי דורטק ניהול מערכות מידע. ניהול משאבי המחשוב בשרתים וירטואליים בענן ניתן לכל סוגי  הארגונים גדולים, בינוניים וקטנים
 
חברת דורטק עובדת אל מול החברות המובילות במשק בתחום מחשוב הענן הנותנות מענה לשירותי מייל ואופיס 365,  שירותי  גיבוי מרוחק ,הקמת שרתים בענן וכד' .
 
Enter your title here
Enter your title here