אודות
דורטק ניהול מערכות מידע בע"מ הוקמה בשנת 2001 ע"י אנשי מקצוע מנוסים, אשר פעלו שנים רבות בתחום המחשוב. מטרת החברה מרגע הקמתה הייתה מתן פתרונות כוללים לעסקים וחברות "One Stop Shop" .
דורטק ניהול מערכות מידע מעמידה לרשותכם שירותים מגוונים של ייעוץ, הקמה, ניהול ותחזוקה של רשתות תקשורת ואספקת חומרה וציוד היקפי.
בדורטק ניהול מערכות מידע קיימות תכניות תמיכה בהיקפים שמתאימים לצרכי כל ארגון, החל מהצבת מנהלי רשתות וצוותי מומחים בתקשורת נתונים, אבטחת מידע, או אנשי תמיכה במשרה מלאה או חלקית 
במיקור חוץ (outsourcing) ועד קבלת אחריות מלאה על מערך המחשוב במסגרת חוזי שירות תקופתיים (ריטיינר)במסגרת חוזי שירות אלו ניתן לקבל תמיכה ותחזוקה במערך המחשוב על פי סכום הנקבע מראש וללא הגבלה בשעות.
אנשינו נבחרים בתהליך מיון קפדני והינם בעלי התמחויות ותודעת שירות גבוהה. אנשינו מאיישים צוותי תמיכה במשתמשים במגוון חברות וארגונים, ואחראים על פרויקטים בהיקפים גדולים.
חברת דורטק ניהול מערכות מידע מקימה ומנהלת רשתות מחשבים במגוון רחב של ארגונים, חברות ועסקים.  ארגונים עם רשתות מתקדמות ומורכבות כגון, חברות הייטק בעלות מספר רב של שרתים עם מערכות הפעלה שונות, וגם חברות בעלות רשתות מחשבים פשוטות יותר המורכבות משרת בודד ומספר מועט של תחנות.
כל שירותי התחזוקה, התמיכה והשירות לחומרה ולתוכנה ניתנים על מנת שהארגון יוכל לחסוך בעלויות כוח אדם ולהרוויח את הניסיון, ההכשרה והמומחיות שלנו בהתאמה לצרכי הארגון.
בין לקוחותינו ניתן למנות ארגונים גדולים כגון: חברות סטארט אפ וחברות טכנולוגיה, מפעלי תעשיה, משרדי עו"ד, משרדי רואי חשבון, תקשורת ויחסי ציבור ועוד.

היתרונות שלנו
 

• שירות אישי וגמיש – לקוחות דורטק נהנים משירות על ידי איש קשר צמוד, המטפל בכל צרכי הארגון במהירות ויעילות, ישירות מול משתמשי הקצה.

 

 

• ניסיון - דורטק בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום, וממשיכה להתעדכן בכל הטכנולוגיות החדשות שנכנסות לשוק.


• אחריות אישית – דורטק מהווה נקודת שירות אחת לכל צרכי המחשוב של הלקוח, גם במקרה שהתקלה נובעת מצד שלישי, דורטק תטפל בבעיה עד לפתרונה המלא.

• זמן תגובה מהיר – הצוות המקצועי של דורטק ייתן פתרון מיידי ומהיר טלפונית ע"י חיבור מרחוק ו/או ע"י הגעה של טכנאים מוסמכים לבית הלקוח .

• מוניטין -  מגוון רב של לקוחות מכל הענפים במשק אשר מקבלים שירותי IT במשך שנים רבות .

• קוד אתי – עובדי דורטק ניהול מערכות מידע מחויבים לקוד אתי של מקצוענות, יושרה, אמינות וכבוד הדדי.
Enter your title here
Enter your title here